Praca dla Ciebie!

Praca dla Ciebie!

Jesteś osobą kreatywną, energiczną, komunikatywną i odpowiedzialną? Lubisz wyzwania i pracę w zespole? Pracujesz szybko, sumiennie i samodzielnie? Masz duszę społecznika i organizatora?

Mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Jako pracownik ds. projektów będziesz odpowiedzialny za planowanie i organizację wydarzeń charytatywnych, prowadzenie działań promocyjnych, współpracę z mediami, a także pozyskiwanie środków i sponsorów dla realizacji celów statutowych Fundacji.

Do realizacji zadań potrzebujesz wykształcenia wyższego, umiejętności sprawnego korzystania z pakietu MS Office oraz znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zyskasz ciekawą i rozwojową pracę ukierunkowaną na potrzeby innych, możliwość realizacji własnych pomysłów i umowę o pracę.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż naszym Podopiecznym.

Prześlij cv na adres: rekrutacja@pomorskiehospicjum.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fundację Pomorskie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Jeśli wyrażasz również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fundację Pomorskie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

About the Author

pomorskiehos administrator