Kolejny tydzień akcji Licytuj dobro!

Kolejny tydzień akcji Licytuj dobro!

Zapraszamy na kolejne licytacje! Aukcje rozpoczynają się codziennie o godz. 12.00 na portalu Charytatywni Allegro.

Wszystkie licytacje dostępne pod celem zbiórek: Licytuj dobro!

Patronem medialnym akcji jest

 

od 22 października 2019 r. – WSPÓŁPROWADZENIE AUDYCJI „TAK GRAMY W RADIU GDAŃSK”

„Tak gramy w Radiu Gdańsk” to autorska audycja muzyczna, która na antenie gości codziennie w godzinach od 10:00 do 11:00.
Zwycięzca licytacji będzie mógł wybrać dzień i współprowadzącego… w zależności od swoich preferencji muzycznych:

Poniedziałek –  Tomasz Galiński

Wtorek – Ewelina Potocka
Środa – Tomasz Olszewski

Czwartek – Magda Szpiner i Kamil Wicik
Piątek – Beata Szewczyk
Sobota – Piotr Bonar

 

 

 

 

 

https://charytatywni.allegro.pl/wspolprowadzenie-audycji-tak-gramy-w-radiu-gdansk-i10762396

Fundator:

 

https://radiogdansk.pl/

 

od 23 października 2019 r. – KOLACJA Z AMBASADORAMI POMORSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI – KASIĄ I WOJTKIEM GRZYBAMI

Kasia i Wojtek Grzyb, nasi ambasadorzy, zabiorą zwycięzcę licytacji na kolację, podczas której w kameralnej atmosferze będzie można porozmawiać oraz poznać ich pasje i wartości. Wojtek, aktualny kapitan naszych gdańskich siatkarzy z Trefla Gdańsk, były reprezentant Polski oraz wicemistrz świata opowie o swojej karierze sportowej. Kolacja odbędzie się w restauracji Hotelu Haffner w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą licytacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

https://charytatywni.allegro.pl/kolacja-z-kasia-i-wojtkiem-grzybami-i10763515

Fundator:

https://www.hotelhaffner.pl/

 

od 24 października 2019 r. – RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA W PLENERZE

Od Fundatora:

Witajcie, jestem nie tylko fotografem, ale przede wszystkim mamą trójki cudownych dzieci. Mój synek był podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, dlatego chcę dołożyć również swoją cegiełkę do pomocy tej niezwykle bliskiej mojemu sercu fundacji. Jeśli marzysz o zdjęciach swoich, bądź swoich bliskich, pełnych emocji i miłości, a może potrzebujesz zdjęcia biznesowego to zapraszam Cię przed mój obiektyw. To co mogę obiecać to zdjęcia w bezstresowej i pełnej uśmiechu atmosferze w Trójmieście. Sesja obejmuje 15 zdjęć w wersji cyfrowej, czas trwania sesji około 1,5 h. Termin do uzgodnienia. Zapraszam na mój profil na facebook’u. Pozdrawiam, Asia

https://charytatywni.allegro.pl/rodzinna-sesja-zdjeciowa-w-plenerze-i10766218

Fundator:

 

https://www.facebook.com/joannazaleskafotografia/

 

od 25 października 2019 r. – DZIEŃ ZE SZTABEM SZKOLENIOWYM TREFLA GDAŃSK

Przygotuj plan treningu razem ze szkoleniowcem Michałem Winiarskim oraz całym sztabem Trefla Gdańsk, weź udział w treningu „gdańskich lwów” jako asystent trenera, poznaj siatkarskie tajniki. Tak może wyglądać Twój dzień:

FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl

8:30 – spotkanie ze sztabem,

9:00 – początek treningu,

11:00 – czas na rozmowę z trenerem,

12:00 – zwiedzenie ERGO ARENY i poznanie klubu od strony organizacyjnej,

14:00 – odprawa ze sztabem przed drugim treningiem,

15:30 – początek drugiego treningu.

Trener Michał Winiarski oraz klub Trefl Gdańsk zapraszają na dzień pełen wrażeń do ERGO ARENY, który spędzisz w gronie „gdańskich lwów” oraz sztabu szkoleniowego Trefla z trener Michałem Winiarskim na czele. Wspólny dzień rozpocznie się w biurze trenerów w ERGO ARENIE i to już jest pierwsza duża atrakcja, ponieważ do tej pory jeszcze nikt spoza sztabu tam nie gościł. Przy wspólnej porannej kawie ustalicie założenia na zajęcia w siłowni, które rozpoczną się już o godz. 9. Tam będziesz się przyglądać treningowi zawodników Trefla i asystować szkoleniowcom w prowadzeniu ćwiczeń. Po dwóch godzinach w siłowni wrócimy do biura, gdzie trener Winiarski odpowie na wszystkie Twoje pytania i podzieli się siatkarską wiedzą. Następnie przedstawiciel klubu zabierze Cię na wycieczkę po ERGO ARENIE, a także opowie o funkcjonowaniu Trefla Gdańsk od strony organizacyjnej, wspólnie zjemy też obiad w restauracji mieszczącej się na terenie hali. O 14:00 wrócimy do trenerskiego centrum dowodzenia, by przygotować się do drugiego treningu, w którym ponownie będziesz asystować szkoleniowcom. Zajęcia rozpoczną się o 15:30 i potrwają do 18:00. Dzień zakończy się wspólnym zdjęciem z całą drużyną, a podczas wszystkich aktywności towarzyszyć Ci będzie również klubowa telewizja. Serdecznie zapraszamy do licytowania wyjątkowego dnia i wsparcia Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci! Termin realizacji ‘Dnia jako członek sztabu szkoleniowego Trefla Gdańsk’ zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą licytacji.

https://charytatywni.allegro.pl/dzien-ze-sztabem-szkoleniowym-trefla-gdansk-i10766227

Fundator:

 

https://treflgdansk.pl/
https://www.facebook.com/treflgdansk/

 

od 28 października 2019 r. – TRENING JUDO lub SAMOOBRONY Z ADRIANĄ DADCI-SMOLINIEC

Ada Dadci-Smoliniec – gdańszczanka, polska judoczka, mistrzyni Europy i olimpijka z Aten. Założycielka UKS ADA JUDO FUN, który prowadzi zajęcia dla dzieci zdrowych oraz dla tych z niepełnosprawnościami. Dumą klubu jest sekcja „Sport Bez barier „, której zawodnicy zdobywali medale na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych. Ada to również inicjatorka Kampanii edukacyjnej Łączy Nas Sport, która ma na celu przybliżyć trenerom, pedagogom, rodzicom ogromne walory sportu. Przede wszystkim Kampania mówi o tym, że w sporcie nie ma barier – jest dla każdego na miarę jego możliwości. Osoba, która wygra trening będzie mogła w dogodnym terminie umówić się na indywidulne spotkanie z trenerką Adą i poznać podstawy Judo lub samoobrony. Trening potrwa 1h.

https://charytatywni.allegro.pl/trening-judo-z-adriana-dadci-smoliniec-i10766230

Fundator:

https://adajudofun.pl/

 

od 29 października 2019 r. – MASAŻ U FIZJOTERAPEUTY POMORSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI

Klasyczny masaż rozluźniający karku i pleców wykonany przez fizjoterapeutkę Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Przyjedziemy do Ciebie ze stołem do masażu, potrzebować będziemy jedynie trochę miejsca… Czas trwania 45 min., termin do uzgodnienia. Miejsce realizacji – obszar Trójmiasta.

https://charytatywni.allegro.pl/masaz-u-fizjoterapeuty-phd-i10766233

 

I na zakończenie akcji:

od 30 października 2019 r. – WEEKEND W HOTELU MARRIOTT W SOPOCIE

Przedmiotem tej licytacji jest możliwość przeżycia niezwykłego doświadczenia w hotelu Sopot Marriott Resort & SPA. Zwycięzcę zapraszamy na dwie noce w przytulnym pokoju z widokiem na piękną zatokę Morza Bałtyckiego i przepyszne śniadania serwowane w formie bufetu w hotelowej restauracji. Nieograniczony dostęp do strefy basenów i saun sprawi, że po czasie spędzonym w tym wyjątkowym miejscu wrócicie Państwo do domu zrelaksowani i naładowani pozytywną energią.

https://charytatywni.allegro.pl/weekend-w-hotelu-marriott-w-sopocie-i10766236

Fundator:

 

https://www.sopotmarriott.pl/

Dziękujemy wszystkim Fundatorom i zapraszamy do licytowania!

 

About the Author

pomorskiehos administrator