Dla Pomagających

d8c3166bc736e1c15a5e556ad6d8b7a06716Robimy wszystko co w naszej mocy, jednak nasze możliwości są ograniczone. Tylko dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli działalność naszego Hospicjum utrzymać na odpowiednim poziomie.

Pod naszą opieką znajdują się mali pacjenci ze schorzeniami metabolicznymi i genetycznymi oraz z chorobami nowotworowymi.

Aby nasze marzenie spełniło się potrzebna jest Państwa POMOC ! Bardzo na nią liczymy !!!

…Razem możemy więcej…

 

Dlaczego warto zrobić polecenie zapłaty?

Polecenie zapłaty to bezpieczne i nowoczesne  narzędzie bankowe, które pozwoli Ci regularnie i bez żadnych dodatkowych formalności przekazywać PHD tak potrzebne nam wsparcie finansowe. Stała i regularna pomoc jest dla naszej fundacji szczególnie cenna. Dzięki niej możemy planować wydatki z wyprzedzeniem, co dotychczas nie było możliwe. Sam wiesz, prowadząc własne gospodarstwo domowe, jakie to jest ważne.

Decydując się na pomoc nawet w postaci małej, ale regularnej kwoty dołączasz do grona wspaniałych ludzi, niosących pomoc ciężko chorym dzieciom. Zależy nam na Tobie. Dlatego fundacja codziennie walczy o każdego darczyńcę, który decydując się na polecenie zapłaty sprawia, że dzieci – nasi podopieczni mają fachową opiekę specjalistów, a także leki, sprzęt, ratujący i ułatwiający im życie, czy środki opatrunkowe.

Pamiętaj, że na rzeczy wielkie składają się te drobniejsze. Twoja przysłowiowa, regularnie przesyłana do nas złotówka ma wielką moc. Moc czynienia dobra.

Jeśli chcesz przekazać nam darowiznę w formie polecenia zapłaty, skontaktuj się z nami lub bezpośrednio zrób polecenie według poniższych danych:

Numer konta: 61 1050 1764 1000 0090 6025 9513 z dopiskiem Cele statutowe Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Ustalając polecenie zapłaty, pomagasz nam zredukować koszty administracyjne do minimum, dlatego darowizna w takiej formie ma jeszcze większą siłę.

 

Darowizny Online Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci Kliknij i wspomagaj nas

dotpaysiepomaga